Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

STOLNOTENISOVÝ KLUB

Vyžrebovanie súťaže:

2. liga TT (2014-2015)

ROZPIS SÚŤAŽE - 2. LIGA MUŽOV 

 

3. kolo:
04.10.2014 (so) 16:00  STK Veľká Mača : Sokol Skalica  
04.10.2014 (so) 16:00  OSTK Špačince : Trhová Hradská  
04.10.2014 (so) 16:00  Elastik Trnava-H.Orešany "B" : MSTK Leopoldov  
04.10.2014 (so) 13:00  Gasto Galanta ”C” : ŠKST Gabčíkovo  
04.10.2014 (so) 16:00  Slavoj Sládkovičovo : SK Vydrany "B"  
04.10.2014 (so) 16:00  STO Veľké Úľany : MTJ Piešťany-Moravany  
4. kolo:
11.10.2014 (so) 16:00  Sokol Skalica : MTJ Piešťany-Moravany  
11.10.2014 (so) 16:00  SK Vydrany "B" : STO Veľké Úľany  
11.10.2014 (so) 16:00  ŠKST Gabčíkovo : Slavoj Sládkovičovo  
11.10.2014 (so) 14:00  MSTK Leopoldov : Gasto Galanta ”C”  
11.10.2014 (so) 16:00  Trhová Hradská : Elastik Trnava-H.Orešany "B"  
11.10.2014 (so) 16:00  STK Veľká Mača : OSTK Špačince  
5. kolo:
18.10.2014 (so) 16:00  OSTK Špačince : Sokol Skalica  
18.10.2014 (so) 16:00  Elastik Trnava-H.Orešany "B" : STK Veľká Mača  
18.10.2014 (so) 13:00  Gasto Galanta ”C” : Trhová Hradská  
18.10.2014 (so) 16:00  Slavoj Sládkovičovo : MSTK Leopoldov  
18.10.2014 (so) 16:00  STO Veľké Úľany : ŠKST Gabčíkovo  
18.10.2014 (so) 16:00  MTJ Piešťany-Moravany : SK Vydrany "B"  
6. kolo:
25.10.2014 (so) 16:00  Sokol Skalica : SK Vydrany "B"  
25.10.2014 (so) 16:00  ŠKST Gabčíkovo : MTJ Piešťany-Moravany  
25.10.2014 (so) 14:00  MSTK Leopoldov : STO Veľké Úľany  
25.10.2014 (so) 16:00  Trhová Hradská : Slavoj Sládkovičovo  
25.10.2014 (so) 16:00  STK Veľká Mača : Gasto Galanta ”C”  
25.10.2014 (so) 16:00  OSTK Špačince : Elastik Trnava-H.Orešany "B"  
7. kolo:
08.11.2014 (so) 16:00  Elastik Trnava-H.Orešany "B" : Sokol Skalica  
08.11.2014 (so) 13:00  Gasto Galanta ”C” : OSTK Špačince  
08.11.2014 (so) 16:00  Slavoj Sládkovičovo : STK Veľká Mača  
08.11.2014 (so) 16:00  STO Veľké Úľany : Trhová Hradská  
08.11.2014 (so) 16:00  MTJ Piešťany-Moravany : MSTK Leopoldov  
08.11.2014 (so) 16:00  SK Vydrany "B" : ŠKST Gabčíkovo  
8. kolo:
22.11.2014 (so) 16:00  Sokol Skalica : ŠKST Gabčíkovo  
22.11.2014 (so) 14:00  MSTK Leopoldov : SK Vydrany "B"  
22.11.2014 (so) 16:00  Trhová Hradská : MTJ Piešťany-Moravany  
22.11.2014 (so) 16:00  STK Veľká Mača : STO Veľké Úľany  
22.11.2014 (so) 16:00  OSTK Špačince : Slavoj Sládkovičovo  
22.11.2014 (so) 16:00  Elastik Trnava-H.Orešany "B" : Gasto Galanta ”C”  
9. kolo:
29.11.2014 (so) 13:00  Gasto Galanta ”C” : Sokol Skalica  
29.11.2014 (so) 16:00  Slavoj Sládkovičovo : Elastik Trnava-H.Orešany "B"  
29.11.2014 (so) 16:00  STO Veľké Úľany : OSTK Špačince  
29.11.2014 (so) 16:00  MTJ Piešťany-Moravany : STK Veľká Mača  
29.11.2014 (so) 16:00  SK Vydrany "B" : Trhová Hradská  
29.11.2014 (so) 16:00  ŠKST Gabčíkovo : MSTK Leopoldov  
10. kolo:
06.12.2014 (so) 16:00  Sokol Skalica : MSTK Leopoldov  
06.12.2014 (so) 16:00  Trhová Hradská : ŠKST Gabčíkovo  
06.12.2014 (so) 16:00  STK Veľká Mača : SK Vydrany "B"  
06.12.2014 (so) 16:00  OSTK Špačince : MTJ Piešťany-Moravany  
06.12.2014 (so) 16:00  Elastik Trnava-H.Orešany "B" : STO Veľké Úľany  
06.12.2014 (so) 13:00  Gasto Galanta ”C” : Slavoj Sládkovičovo  
11. kolo:
13.12.2014 (so) 16:00  Slavoj Sládkovičovo : Sokol Skalica  
13.12.2014 (so) 16:00  STO Veľké Úľany : Gasto Galanta ”C”  
13.12.2014 (so) 16:00  MTJ Piešťany-Moravany : Elastik Trnava-H.Orešany "B"  
13.12.2014 (so) 16:00  SK Vydrany "B" : OSTK Špačince  
13.12.2014 (so) 16:00  ŠKST Gabčíkovo : STK Veľká Mača  
13.12.2014 (so) 14:00  MSTK Leopoldov : Trhová Hradská  
12. kolo:
10.01.2015 (so) 16:00  Sokol Skalica : Trhová Hradská  
10.01.2015 (so) 14:00  MSTK Leopoldov : STK Veľká Mača  
10.01.2015 (so) 16:00  ŠKST Gabčíkovo : OSTK Špačince  
10.01.2015 (so) 16:00  SK Vydrany "B" : Elastik Trnava-H.Orešany "B"  
10.01.2015 (so) 16:00  MTJ Piešťany-Moravany : Gasto Galanta ”C”  
10.01.2015 (so) 16:00  STO Veľké Úľany : Slavoj Sládkovičovo  
13. kolo:
17.01.2015 (so) 16:00  STO Veľké Úľany : Sokol Skalica  
17.01.2015 (so) 16:00  Slavoj Sládkovičovo : MTJ Piešťany-Moravany  
17.01.2015 (so) 13:00  Gasto Galanta ”C” : SK Vydrany "B"  
17.01.2015 (so) 16:00  Elastik Trnava-H.Orešany "B" : ŠKST Gabčíkovo  
17.01.2015 (so) 16:00  OSTK Špačince : MSTK Leopoldov  
17.01.2015 (so) 16:00  STK Veľká Mača : Trhová Hradská  
14. kolo:
24.01.2015 (so) 16:00  Sokol Skalica : STK Veľká Mača  
24.01.2015 (so) 16:00  Trhová Hradská : OSTK Špačince  
24.01.2015 (so) 14:00  MSTK Leopoldov : Elastik Trnava-H.Orešany "B"  
24.01.2015 (so) 16:00  ŠKST Gabčíkovo : Gasto Galanta ”C”  
24.01.2015 (so) 16:00  SK Vydrany "B" : Slavoj Sládkovičovo  
24.01.2015 (so) 16:00  MTJ Piešťany-Moravany : STO Veľké Úľany  
15. kolo:
31.01.2015 (so) 16:00  MTJ Piešťany-Moravany : Sokol Skalica  
31.01.2015 (so) 16:00  STO Veľké Úľany : SK Vydrany "B"  
31.01.2015 (so) 16:00  Slavoj Sládkovičovo : ŠKST Gabčíkovo  
31.01.2015 (so) 13:00  Gasto Galanta ”C” : MSTK Leopoldov  
31.01.2015 (so) 16:00  Elastik Trnava-H.Orešany "B" : Trhová Hradská  
31.01.2015 (so) 16:00  OSTK Špačince : STK Veľká Mača  
16. kolo:
07.02.2015 (so) 16:00  Sokol Skalica : OSTK Špačince  
07.02.2015 (so) 16:00  STK Veľká Mača : Elastik Trnava-H.Orešany "B"  
07.02.2015 (so) 16:00  Trhová Hradská : Gasto Galanta ”C”  
07.02.2015 (so) 14:00  MSTK Leopoldov : Slavoj Sládkovičovo  
07.02.2015 (so) 16:00  ŠKST Gabčíkovo : STO Veľké Úľany  
07.02.2015 (so) 16:00  SK Vydrany "B" : MTJ Piešťany-Moravany  
17. kolo:
14.02.2015 (so) 16:00  SK Vydrany "B" : Sokol Skalica  
14.02.2015 (so) 16:00  MTJ Piešťany-Moravany : ŠKST Gabčíkovo  
14.02.2015 (so) 16:00  STO Veľké Úľany : MSTK Leopoldov  
14.02.2015 (so) 16:00  Slavoj Sládkovičovo : Trhová Hradská  
14.02.2015 (so) 13:00  Gasto Galanta ”C” : STK Veľká Mača  
14.02.2015 (so) 16:00  Elastik Trnava-H.Orešany "B" : OSTK Špačince  
18. kolo:
21.02.2015 (so) 16:00  Sokol Skalica : Elastik Trnava-H.Orešany "B"  
21.02.2015 (so) 16:00  OSTK Špačince : Gasto Galanta ”C”  
21.02.2015 (so) 16:00  STK Veľká Mača : Slavoj Sládkovičovo  
21.02.2015 (so) 16:00  Trhová Hradská : STO Veľké Úľany  
21.02.2015 (so) 14:00  MSTK Leopoldov : MTJ Piešťany-Moravany  
21.02.2015 (so) 16:00  ŠKST Gabčíkovo : SK Vydrany "B"  
19. kolo:
14.03.2015 (so) 16:00  ŠKST Gabčíkovo : Sokol Skalica  
14.03.2015 (so) 16:00  SK Vydrany "B" : MSTK Leopoldov  
14.03.2015 (so) 16:00  MTJ Piešťany-Moravany : Trhová Hradská  
14.03.2015 (so) 16:00  STO Veľké Úľany : STK Veľká Mača  
14.03.2015 (so) 16:00  Slavoj Sládkovičovo : OSTK Špačince  
14.03.2015 (so) 13:00  Gasto Galanta ”C” : Elastik Trnava-H.Orešany "B"  
20. kolo:
21.03.2015 (so) 16:00  Sokol Skalica : Gasto Galanta ”C”  
21.03.2015 (so) 16:00  Elastik Trnava-H.Orešany "B" : Slavoj Sládkovičovo  
21.03.2015 (so) 16:00  OSTK Špačince : STO Veľké Úľany  
21.03.2015 (so) 16:00  STK Veľká Mača : MTJ Piešťany-Moravany  
21.03.2015 (so) 16:00  Trhová Hradská : SK Vydrany "B"  
21.03.2015 (so) 14:00  MSTK Leopoldov : ŠKST Gabčíkovo  
21. kolo:
28.03.2015 (so) 14:00  MSTK Leopoldov : Sokol Skalica  
28.03.2015 (so) 16:00  ŠKST Gabčíkovo : Trhová Hradská  
28.03.2015 (so) 16:00  SK Vydrany "B" : STK Veľká Mača  
28.03.2015 (so) 16:00  MTJ Piešťany-Moravany : OSTK Špačince  
28.03.2015 (so) 16:00  STO Veľké Úľany : Elastik Trnava-H.Orešany "B"  
28.03.2015 (so) 16:00  Slavoj Sládkovičovo : Gasto Galanta ”C”  
22. kolo:
11.04.2015 (so) 16:00  Sokol Skalica : Slavoj Sládkovičovo  
11.04.2015 (so) 13:00  Gasto Galanta ”C” : STO Veľké Úľany  
11.04.2015 (so) 16:00  Elastik Trnava-H.Orešany "B" : MTJ Piešťany-Moravany  
11.04.2015 (so) 16:00  OSTK Špačince : SK Vydrany "B"  
11.04.2015 (so) 16:00  STK Veľká Mača : ŠKST Gabčíkovo  
11.04.2015 (so) 16:00  Trhová Hradská : MSTK Leopoldov 

 

 

 

 

 

-r:     
KSST Trnava - 3. liga, muži 2012/2013 

 
ROZPIS SÚŤAŽE - 2. LIGA MUŽOV 


     1. kolo stupne - 38. týden roku 2012

379  Ne  23.9.2012  13:00  Holič D  Dobrá Voda A
38ó'  So  22.9.2012  16:00  Kúty A  Maco Trnava S
381  So  22.9.2012  13:00  Špačince S  Suková A
382  SO  22.9.2012  16:00  Senica A  Veľká Mača A
383  SO  22.9.2012  13:00  Piešťany S  Viktória Trnava A
384  SO  22.9.2012  16:00  Trstice A  Vydrany S


     2. kolo stupne - 39. týden roku 2012
385  SO  29.9.2012  16:00  Dobrá Voda A  Vydrany S
386  SO  29.9.2012  J5:00  Viktória Trnava A  Trstice A
387  So  29.9.2012  16:00  Veľká Mača A  Piešťany S
388  So  29.9.2012  16:00  Suková A  Senica A
389  So  29.9.2012  16:00  Maco Trnava S  Špačince S
390  Ne  30.9.2012  13:00  HoličD  Kúty A


     3. kolo stupne -40. týden roku 2012
391  So  6.10.2012  16:00  Kúty A  Dobrá Voda A
392  So  6.10.2012  13:00  Špačince S  Holič D
393  So  6.10.2012  16:00  Senica A  Maco Trnava S
394  So  6.10.2012  13:00  Piešťany S  Suková A
398  So  6.10.2012  16:00  Trstice A  Veľká Mača A
396  Čt  4.10.2012  18:00  Vydrany S  Viktória Trnava A


     4. kolo stupne - 41. týden roku 2012
397  So  13.10.2012  16:00  Dobrá Voda A  Viktória Trnava A
398  So  13.10.2012  16:00  Veľká Mača A  Vydrany S
399  So  13.10.2012  16:QO  Suková A  Trstice A
400  So  13.10:2012  16:00  Maca Trnava B  Piešťany B
401  Ne  14.10.2012  13:00  Holič D  Senica A
402  So  13.10.2012  16:00  Kúty A  Špačince B


     5. kolo stupne - 42. týden roku 2012
403  So  20.10.2012  13:00  Špačince S  Dobrá Voda A
404  So  20.10.2012  16:00  Senica A  Kúty A
405  So  20.10.2012  13:00  Piešťany S  Holič D
406  So  20.10.2012  16:00  Trstice A  Maco Trnava S
407  Čt  18.10.2012  18:00  Vydrany S  Suková A
408  So  20.10.2012  15:00  Viktória Trnava A  Veľká Mača A


     6. kolo stupne - 44. týden roku 2012
409  So  3.1'1.2012  16:00  Dobrá Voda A  Veľká Mača A
410  So  3.11.2012  16:00  Suková A  Viktória Trnava A
411  So  3.11.2012  16:00  Maco Trnava S  Vydrany S
412  Ne  4.11.2012  13:00  Holič D  Trstice A
413  So  3.11.2012  16:00  Kúty A  Piešťany B
414  So  3.11.2012  13:00  Špačince S  Senica A


     7. kolo stupne - 45. týden roku 2012
415  So  10.11.2012  16:00  Senica A  Dobrá Voda A
416  So  '10.11.2012  13:00  Piešťany S  Špačince B
417  So  /10.11.2012  16:00  Trstice A  Kúty A
418  Čt  8.11.2012  18:00  Vydrany B  Holič D
419  So  10.11.2012  15:00  Viktória Trnava A  Maco Trnava B
420  So  10.11.2012  16:(J0  Veľká Mača A  Suková A

     8. kolo stupne - 47. týden roku 2012
421  So  24.11.2012  16:00  Dobrá Voda A  Suková A
422  So  24.11.2012  16:00  Maco Trnava S  Ve~ká Mača A
"    13:00  Holič D  Viktória Trnava A
423  Ne  25.11.2012   
424  So  24.11.2012  16:00  Kúty A  Vydrany S
425  So  24.11.2012  13:00  Špačince S  Trstice A
426  So  24.11.2012  16:00  Senica A  Piešťany S


     9. kolo stupne - 48. týden roku 2012
427  So  1.12.2012  13:00  Piešťany B  Dobrá Voda A
428  So  1.12.2012  16:00  Trstice A  Senica A
429  Čt  29.11.2012  18:00  Vydrany S  Špačince S
430  So  1.12.2012  15:00  Viktória Trnava A  Kúty A
431  So  1.12.2012'  16:00  Veľká Mača A  Holič D
432  So  1.12.2012  16:00  Suková A  Maco Trnava B


     10. kolo stupne - 49. týden roku 2012
433  So  8.12.2012  16:00  Dobrá Voda A  Maca Trnava S
434  Ne  9.12.2012  13:00  Holič D  Buková A
435  So  8.12.2012  16:00  Kúty A  Veľká Mača A
436  So  8.12.2012  13:00  Špačince S  Viktória Trnava A
437  So  8.12.2012  16:00  Senica A  Vydrany B
438"  So  8.12.2012  13:00  Piešťany B  Trstice A


     11. kolo stupne - 50. týden roku 2012
4~9  So  15.12.2012  16:00  Trstice A  Dobrá Voda A
440  Čt  13.12.2012  18:00  Vydrany B  Piešťany S
441  So  15.12.2012  15:00  Viktória Trnava A  Senica A
442  So  15.12.2012  16:00  Veľká Mača A  Špačince S
443  So  15.-12.2012  16:00  Suková A  Kúty A
444  So  15.12.2012  16:00  Maca Trnava S  Holič D


 


Výsledky 20. kola
3.Iiga TI (2011-2012)


24.03.2012 (so) 16:00 Maco Trnava "B"         OSTK Špačince " B"       10:8
Pažma L. 2.0/3.0                                                                    Sivák M. 2.0/4.5
Bachratý R. 4.5/4.5                                                               ŽIška D. 3.5/4.5 
Kormúth M 0.5/1.5                                                                 Šulko D.  1./4.5 
Mega J. 3.0/4.5                                                                     Šimončič P. 1.0/4.5 
Vépy P. 0.0/0.5
Krajčo 0.0/4.0

24.03.201f(so}16:00. STK Veľká Maca            Byt Centrum Senica       13:5
Mészáros V. 4.5/4.5                                                              Šebesta Š.  2.0/4.5
Gál Š. 4.5/4.5                                                                        Lazorčák A.  1.0/4.5
Gál J. 2.5/4.5                                                                        Vépy B.  2.0/4.5 
Duba G. 1.5/4.5                                                                    Jurča F.  0.0/4.5 
24.03.2012 (so) 16:00 Gasto Galanta "C"          MTJ Piešťany "B"        16:2
Šmida G. 3.5/4.5
Póda A. 4.5/4.5
Rácz F. 4.5/4.5
Kalina B. 3.5/4.5
24.03.2012 (so) 16:00 ŠK Dobrá Voda                   STC Trstice                   7:11
Kadlečík J. 2.5/4.5                                                                     Lukáč M.  4.5/4.5
Lukačovič P. 2.5/4.5                                                                  Melnikov J.   1.0/4.5
Ondruška J. 2.0/4.5                                                                   Lazan M.      1.5/4.5
Ružička P. 0.0/4.5                                                                      Gálik M.   4.0/4.5  
24.03.2012 (so) 12:00 SK Vydrany "B"                   STO Veľké Úľany "B"      15:3
Kardoš A. 4.0/4.5                                                                      Mano G. 1.0/4.5
Gaál N 3.5/4.5                                                                           Glemba J. 1.0/4.5
Horváth L. 4.5/4.5                                                                     Pauer T.  0.5/4.5
Kmeť J. 0.0/0.5                                                                          Modrocký P.  0.5/4.5                                                                  
Sáha R 3.0/4.0
22.03.2012 (št) 18:00 Stavoimpex HOlÍč "D"          Propria Kúty                   17:1

Mádel L. 2.5/2.5                                                                       Šimek V. ml.  0.5/4.5
Skala J. 2.0/2. O                                                                      Šimkovič R.  0.0/4.5
Rybár ml. D. 4.0/4.5                                                                Nemček P.  0.5/4.5
Bartal M 4.0/4.5                                                                       Lánik O.  0.0/4.5
Palkovič S. 4.5/4.5



                                       Z       V         R    P         +    -            B
1. Gasto Galanta "C"      20    18        2    O      259: 101       58    
2. StavoimpexHolíč "D"   20    17       2      l       271 : 89        56
3.SrKVel'káMača  •         20     12       2     6      219:141        46
4. STC Trstice                 20    10       4     6       208:152        44
5. SK Vydrany "B"           20    11       2     7       186:174        44
6. Propria Kúty                20     9       0    11      176:184        38

 

 


 

ROZPIS MUŽSTVA VEĽKÁ MAČA A

číslo

kolo

dátum

čas

mužstvo

mužstvo

výsledok

208 13 21.01.2012 16:00 Veľká Mača A Kúty A  
213 14 29.01.2012 10:00 Holíč D Veľká Mača A  
221 15 04.02.2012 16:00 Veľká Mača A Vydrany B  
224 16 14.02.2012 16:00 Dobrá Voda A Veľká Mača A  
234 17 25.02.2012 16:00 Veľká Mača A Galanta C  
235 18 10.03.2012 16:00 Maco Trnava B Veľká Mača A  
246 19 17.03.2012 13:00 Špačince B Veľká Mača A  
248 20 24.03.2012 16:00 Veľká Mača A Senica A  
257 21 31.03.2012 13:00 Piešťan& B Veľká Mača A  
261 22 14.04.2012 16:00 Veľká Mača A Trstice A  

 

 

   

   
     

 


 

ZO ŽIVOTA STOLNOTENISOVÉHO KLUBU VEĽKÁ MAČA

Výsledky 11. kola:


3. liga TT (2011-2012)
17.12.2011 (so) 16:00 Byt Centrum Senica  Maco Trnava "B"  7 : 11
17.12.2011 (so) 13:00 MTJ Piešt'any "B"  OSTK Špačince "B" 13: 5
Sivák M 1. 0/4.5
Žiška D. 2.5/4.5
Šulko D. 1.5/4.5
Šulko V 0.0/4.5

17.12.2011 (so) 16:00 STe Trstice  STK Vel'ká Mača  9:9
  Gál Š. 3.5/4.5 
  Kosnáč P. 2.5/4.5 
  Gál J. 2.0/4.5 
  Duba G. 1.0/4.5 
17.12.2011 (so) 11:00  STO Vel'ké Úl'any "B"  Gasto Galanta "C"  O: 18
  Póda A. 4.5/4.5 
  Rácz F 4.5/4.5 
  KalinaB. 4.0/4.0 
  Wiltschka D. 4.5/4.5 
  Florián L. 0.5/0.5 
17.12.2011 (so) 16:00  Propria Kúty  ŠK Dobrá Voda  11 : 7
Kucharič M 2.5/4.5  KadlečíkJ. 3,5/4,5 
Vallcl, T 4.5/4.5  Lukačovič p. 1,5/4,5 
Šimek st. V 2.0/4. 5  Ondruška J. 2/4,5 
Palko vič A. 1.0/1.0  Kadlečík R 0/4,5 
Šimek ml. V. 1.0/3.5  
18.12.2011 (ne) 10:00  Stavoimpex Holič "D"  SK Vydrany "B"  16: 2

por. mužstvo  ZVRP  +  -  B
l. Gasto Galanta "C"  11110  O  152 : 46  33
2. Stavoimpex Holíč "D"  II 9  l  1  142 : 56  30
3. SK Vydrany "B"  11 8  O  3  109: 89  27
4. ŠK Dobrá Voda  11 6  1  4 104: 94  24
5. STK Veľká Mača  11 5  2  4 108: 90  23
6. Propria Kúty  11 5  O  6  98 : 10021
7. STC Trstice  11  4  2  5  103 : 95  21
8. Maco Trnava "B"  11 4  2  5  93 : 10521
9. OSTK Špačince "B"  II 3  3  5  92: 10620
10. MTJ Piešťany "B"  11  'l  O  8  86:11217
  ,:}   
ll. Byt Centrum Senica  II 2  1  8  71 : 127 16
12. STO VeI'ké Úl'any "B" 11 O  O  II  30: 168 11

 

Výsledky 10. kola 

   
3. liga TT (2011-2012)   
10.12.2011 (so) 16:00 Maco Trnava "B"  Stavoimpex Holič "D"  3 : 15
10.12.2011 (so) 12:00  SK Vydrany "B"  Propria Kúty  11 : 7
Kardoš A. 4.0/4.5  Kucharič M 1.5/4.5 
Gaál N 2.5/4.5  Valla T. 3.5/4.5 
Horváth L. 2.5/4.5  Šimek st. V 2.0/4.5 
Kmeť J 2.0/4.5  Šimek ml. V 0.0/4.5 
10.12.2011 (so) 16:00  ŠK Dobrá Voda  STO Vel'ké Úl'any "B"  16: 2
Kadlečík J 4.5/4.5  Borovský V 1.0/4.5 
Lukačovič P. 3.5/4.5  Glemba J 0.0/4.5 
Ondruška J 3.5/4.5  Pauer T. 1.0/4.5 
Kadlečík R 4.5/4.5  Modrocký P. 0.0/4.5 
10.12.2011 (so) 16:00  Gasto Galanta "C"  STC Trstice  12 : 6
Šmida G. 3.0/4.5  
pódaA.4.5/4.5  
Wiltschka D. 3.5/4.5  
Florián L. 1.0/4.5  
10.12.2011 (so) 16:00  STK Vel'ká Mača  MTJ Piešťany "B"  14: 4
Mészáros V 4.5/4.5  
Gál Š. 4.5/4.5  
Kosnáč P. 4.0/4.5  
Gál J 1.0/4.5  
10.12.2011 (so) 13:00  OSTK Špačince "B"  Byt Centrum Senica  9:9
SivákM 2.0/4.5  Šebesta P. 2.5/4.5 
Žiška D. 2.5/4.5  Kapsa P. 2.0/4.5 
Šulko D. 3.5/4.5  Šebesta Š. 2.5/4.5 
Šimončič P. 1.0/4.5  Vépy B. 2.0/4.5 


 




por. mužstvo  ZVRP  +  -  B
1. Gasto Galanta "C"  10 10 O  O  134: 46  30
2. Stavo impex Holíč "D"  108  1  1  126: 54  27
3. SK Vydrany "B"  108  O  2 107: 73  26
4. ŠK Dobrá Voda  10 6  1  3  97: 83  23
5. STK Veľká Mača  10 5  1  4  99: 81  21
6. OSTK Špačince "B"  10 3  3  4  87: 93  19
7. STC Trstice  10 4  l  5  94: 86  19
8. Propria Kúty  10 4  O  6  87: 93  18
9. Maco Trnava "B"  103  2  5  82: 98  18
1 O. Byt Centrum Senica  102  1  7  64 : 116 15
11. MTJ Piešťany "B"  10 2  O  8  73 : 10714
12. STO Veľké Úľany "B" 10 O  O  10  30 : 150 10

 

 

STOLNOTENISOVÝ TURNAJ dňa 07. 01. 2012

Na turnaji sa zúčatnilo 19 hráčov, z toho 10 hráčov registrovaných a 9 hráčov neregistrovaných.

Výsledky registrovaných hráčov:

1. Roland Bögi 

2. Ing. Michal Škuril

3. Bálint Bíró

Výsledky neregistrovaných hráčov:

1. Ladislav Zsidó

2. Ignác Gál

3. Zoltán Balogh

 

Zápasy mali dobrú úroveň hlavne u registrovaných hráčov. Vedenie Stolnotenisového klubu ďakuje za sponzorský príspevok od Obecného úradu Veľká Mača. Výsledky jednotlivých kategórií boli vyhlásené starostom obce Ing. Štefanom Lanczom, ktorý sa zároveň poďakoval účastníkom turnaja. 

                                                                                            Vedenie STK pri OÚ Veľká Mača.

 

 

 

 

 

 

Stolnotenisový klub vo Veľkej Mači pozýva svojich fanúšikov na

NOVOROČNÝ STOLNOTENISOVÝ TURNAJ

dňa 07.01.2012 o 09.00 hod.

 ktorý sa uskutoční v Telocvični vo Veľkej Mači. 

 

 

 

 


 

Stolnotenisový klub

bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu

 

dnes je: 22.10.2017

meniny má: Sergej

EKO DVOR A KOMPOSTÁREŇ VEĽKÁ MAČA OTVÁRACIE HODINY: lv letnom období od 1.apríla  do 30. septembra streda 17:00 hod.  - 19:00 hod. sobota 14:00 hod. - 15:00 hod. zimnom období od 1. októbra  do  31. marca streda   15:00 hod.  -  17:00 hod. sobota   14:00 hod.  -  15:00 hod.

MIESTNA AKČNÁ SKUPINA DUDVÁH

Združenie miest a obcí Slovenska

webygroup
ÚvodÚvodná stránka